Kamp Süresi

3 gün

Tarih

04 - 07 Mart 2021

Mola Olearia: Tarım Buluşması

Mola Olearia: Tarım Yatırımları Program Tanıtımı

Hızla artan nüfus, gelişen teknoloji, çağ atlatan big data ve büyüyen gıda güvenliği sorunsallarının çağımızı soktuğu değişimler ile beraber tarımsal üretim hiç olmadığı kadar kritik bir mesele. Bu ekosistemde endüstriyel ölçekte tarım, doğru seçimler yapıldığında bir yatırım aracı olarak yüksek başlangıç maliyetlerine ağır basan bir potansiyel kazanç vaad ediyor. 

Nişanyan Otel’deki bu inziva 4-7 Mart tarihlerinde tarım sektörüne girişin eşiğindeki katılımcılarımızı, konunun uzmanları ve sektör liderleri ile buluşturmak üzere yola çıkıyor. Dört güne yayılan bu programda katılımcının sektöre güvenle girmesini sağlayacak iktisadi bilgiyi kazanması, sektöre eşlik eden teknolojik gelişmeler hakkında kapsamlı bir görü edinmesi ve doğru kişilerden kendi yatırım planları hakkında çözüm odaklı know-how kazanmış şekilde ayrılması hedeflenmektedir. Ayrıca katılımcılar program boyunca çeşitli ziyafet, tadım ve geziler ile Şirince ve çevresinin eşsiz doğasını deneyimleme ve öğrendiklerini tarihsel ve kültürel bir çerçeveye yerleştirme ayrıcalığını yaşayacaklar. Bunun yanı sıra program bünyesindeki uzmanlar ve birbirleri ile doğrudan iletişim ağlarını geliştirebilecekleri bir ortam içinde bulunacaklar.

Programımızın ilk günü tarım sektörünün iktisadi analizi yapılıp içindeki olası yatırım yollarını inceleyeceğiz. İkinci gün hassas tarım teknolojileri ile agritech konuları üzerinden yeni teknolojik trendlere, bunların olası ve halihazırda pratik uygulamalarına ayrılacak. Üçüncü ve dördüncü gün ise sektörün öne çıkan isimlerinden kendi deneyimlerini dinleyecek, ve katılımcılarımızın kişisel ihtiyaçları üzerinden insan odaklı tarım çözümlemeleri yapacağız.

Şirince Nişanyan Otel

Tek Kişilik Oda 3.450,00 TL
İki/Üç Kişilik Odada Kişibaşı 1.950,00 TL