Beyza Akgün

Beyza Akgün, tam burslu kabul edildiği Bahçeşehir Üniversitesi psikoloji bölümünden onur derecesi ile mezun olmuştur. Okan Üniversitesi’nde gelişim psikolojisi yüksek lisans programında eğitim almıştır. Bahçeşehir Üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisans programında devam etmektedir.

2013 yılında farklı yaş grupları ile çalışmak üzere oyun terapisi ve çocuk testleri eğitimi almıştır. 2017 yılında rasyonel duygucu ve davranışçı terapi eğitimi ile bilişsel davranışçı terapi eğitimlerine katılmıştır. 2019 yılında CAS uygulayıcı sertifikası almıştır. Rorschach ve CAT ile çocuğun ruhsal işleyişinin değerlendirilmesi eğitim programını tamamlamıştır. 2012-2021 yılları arasında çeşitli özel okullarda çocuk, ergen ve ailelerle çalışmıştır.

Çift ve aile terapisi eğitimini 2015-2017 yılları arasında tamamlamıştır. Temel varoluşçu analiz eğitimi ile varoluşçu psikoterapilerde ileri çalışmalar eğitimini 2015-2018 yılları arasında tamamladıktan sonra Federation for Existential Therapy in Europe (FETE) bağlı olan Varoluşçu Akademi bünyesinde varoluşçu analiz formasyonuna devam etmektedir.

2017 yılından beri Varoluşçu Akademi’de sorumlu eğitmenlik yapmaktadır.

Özel pratikte çift/aile ve bireysel psikoterapi seanslarına çevrimiçi ve yüz yüze devam etmektedir.